Logi sisse

Prindi

SSL serveri sertifikaat

SK uuendas SSL serveri sertifikaatide väljastamise teenust

Mis on SSL serveri sertifikaat?

SSL serveri sertifikaat tagab turvalise online suhtluse ka siis, kui kogu internetisuhtlus toimub üle avaliku interneti. Samuti tõstab sertifikaadi kasutamine märgatavalt teie veebilehe usaldatavust klientide silmis. Tehes veebiäri ilma SSL serveri sertifikaadita on pea sama, nagu jätta klientide andmed poe ukse taha laokile või ehitada poe proovikabiinid klaasseintega.

SSL serveri sertifikaat asub sinu veebiserveris ning tagab turvalise internetiühenduse. Kui kliendi veebilehitseja võtab ühendust sinu veebiserveriga, mis on varustatud SSL serveri sertifikaadiga, siis on see ühendus krüpteeritud. See oleks nagu kauba pakendamine ja pakendi sulgemine, et kõrvalised isikud ei saaks uurida paki sisu.

Lisaks tagab SK poolt väljastatud SSL serveri sertifikaat ka usalduse, sest iga SSL serveri sertifikaat tähendab, et sertifikaadi (portaali) omanik on tuvastatud. Kui tellitakse SSL serveri sertifikaati, siis sertifikaadi väljastaja ehk SK kontrollib, kas veebileht, millele sertifikaati soovitakse, kuulub antud asutusele ja kas tellijal on õigus asutuse nimel sertifikaati tellida.

SK juursertifikaat on ametlikult tunnustatud suuremates veebilehitsejates Internet Explorer, Mozilla, Safari, Chrome.

Mis on SAN-sertifikaat (Multi-DNS sertifikaat)?

SAN-sertifikaat (Subject Alternative Name) on tavaline SSL serveri sertifikaat, kuid SAN-sertifikaat võimaldab kaitsta mitut veebiaadressi ühe sertifikaadiga. SK võimaldab ühte SAN-sertifikaati nimetada piiramatul arvul erinevaid veebiaadresse. 

Kui vajad sertifikaate mitmele enda kontrolli all olevale veebile, kasuta SAN-sertifikaati! Hind on tunduvalt odavam, kui see oleks kümnele erinevale sertifikaadile. Küsi head hinnapakkumist SK-st!

Tellimine

Tutvu SSL serveri sertifikaadi kohta kehtivate dokumentidega: poliitika ja kasutustingimustega.

Loo sertifikaadi taotluse fail (CSR) veebiserverile millele sertifikaati soovid. Täpsemad instruktsioonid selleks leiad oma veebiserveri tarkvara dokumentatsioonist. Kui te ei halda ise oma veebiserverit, siis võtke ühendust serveri majutajaga või teenusepakkujaga, kes tekitab CSR faili teie eest.

SSL serveri sertifikaatide häälestuse juhendid serveritel:

  • Windows 2012 (IIS8), PDF
  • Apache, PDF

Väljastame ainult 2048-bitisel võtmel baseeruvaid sertifikaate.

Hinnad

SSL serveri sertifikaadi hinnaga saab tutvuda siin.

SSL serveri sertifikaat on võimalik 14 päeva jooksul tasuta ümber vahetada.

Tehniline lisainfo

SSL serveri sertifikaadi sertifitseerimisahel on järgmine:

SSL serveri sertifikaat->KLASS3-SK 2010->EE Certification Centre Root CA

Telli SSL serveri sertifikaat

Telli

Telli SSL serveri sertifikaat

Telli

Kontakt

Küsi lisainfot või pakkumist

SK klienditugi
e-post: support[A]sk.ee
telefon: 610 1883

Vaata lisaks