Prindi

Veebiserveri sertifikaat

Mis on veebiserveri sertifikaat?

Veebiserveri sertifikaat (TLS Server Certificate) tagab turvalise online-suhtluse ka siis, kui kogu internetisuhtlus toimub üle avaliku interneti. Samuti tõstab sertifikaadi kasutamine märgatavalt sinu veebilehe usaldatavust klientide silmis. 

Veebiserveri sertifikaat asub sinu veebiserveris ning tagab turvalise internetiühenduse. Kui kliendi veebilehitseja võtab ühendust sinu veebiserveriga, mis on varustatud veebiserveri sertifikaadiga, on see ühendus krüpteeritud. See oleks nagu kauba pakendamine ja pakendi sulgemine, et kõrvalised isikud ei saaks uurida paki sisu.

Lisaks tagab SK poolt väljastatud veebiserveri sertifikaat ka usalduse, sest iga veebiserveri sertifikaat tähendab, et sertifikaadi (portaali) omanik on tuvastatud. Kui tellitakse veebiserveri sertifikaat, kontrollib sertifikaadi väljastaja ehk SK, kas veebileht, millele sertifikaati soovitakse, kuulub antud asutusele ja kas tellijal on õigus asutuse nimel sertifikaati tellida.

SK juursertifikaat on ametlikult tunnustatud suuremates veebilehitsejates, nagu Internet Explorer, Mozilla, Safari ja Chrome.

Mis on SAN-sertifikaat (Multi-DNS sertifikaat)?

SAN-sertifikaat (Subject Alternative Name) on tavaline veebiserveri sertifikaat, kuid võimaldab kaitsta mitut veebiaadressi ühe sertifikaadiga. SK võimaldab ühte SAN-sertifikaati nimetada piiramatul arvul erinevaid veebiaadresse.

Kui vajad sertifikaate mitmele enda kontrolli all olevale veebile, kasuta SAN-sertifikaati. Hind on tunduvalt odavam, kui see oleks kümnele erinevale veebiserveri sertifikaadile.

Tellimine

Tutvu veebiserveri sertifikaadi kohta kehtivate dokumentidega: poliitika, profiili, sertifitseerimispõhimõtete ja kasutustingimustega.

Sertifikaadi saad tellida SK e-teeninduse kaudu ning sertifikaat väljastatakse 5 tööpäeva jooksul vastavalt SK sertifitseerimispõhimõtetele.

Loo sertifikaadi taotluse fail (CSR) veebiserverile millele sertifikaati soovid. Täpsemad instruktsioonid selleks leiad oma veebiserveri tarkvara dokumentatsioonist. Kui sa ei halda ise oma veebiserverit, võta ühendust serveri majutajaga või teenusepakkujaga, kes tekitab CSR faili sinu eest.

Veebiserveri sertifikaatide häälestuse juhendid serveritel:

  • Windows 2012 (IIS8), PDF
  • Apache, PDF

Väljastame ainult 2048-bitisel võtmel baseeruvaid sertifikaate.

Hinnad

Veebiserveri sertifikaadi hinnaga saab tutvuda siin.

Veebiserveri sertifikaat on võimalik 14 päeva jooksul tasuta ümber vahetada.

Tehniline lisainfo

Veebiserveri sertifikaadi sertifitseerimisahel on järgmine:
Veebiserveri sertifikaat->KLASS3-SK 2016->EE Certification Centre Root CA

Telli veebiserveri sertifikaat

Telli

Telli veebiserveri sertifikaat

Telli

Kontakt

Küsi lisainfot või pakkumist

SK klienditugi
e-post: sales[A]sk.ee
telefon: 610 1883