Prindi

Kehtivuskinnitusteenus

Mis see on?

Kehtivuskinnitusteenust kasutatakse sertifikaadi kehtivuse reaalajas kontrollimiseks, mis kindlustab turvaliseima sertifikaadi kasutamise isikutuvastamiseks või digitaalseks allkirjastamiseks.

Kehtivuskinnitusteenus sobib kõigile e-teenustele, mida saab kasutada ID-kaardi, Mobiil-ID või e-Templiga või kus saab anda digitaalset allkirja.

SK kehtivuskinnitusteenus lisab DDOC ja BDOC formaadis digitaalallkirjadele õigusjõu. Teenuse käigus lisatakse digitaalallkirjale automaatselt elektrooniline märge, mis määratleb allkirja andmise aja ja näitab, et allkirja andmiseks kasutatud sertifikaat sel hetkel kehtis. ASiC-E formaadis allkirjade puhul on vaja täiendavalt ka ajatemplit, milleks sobib SK ajatempliteenus.

Väljastatud sertifikaatide kehtivuskinnitusi säilitatakse turvalises andmebaasis, mis võimaldab neid vajadusel tõestamiseks kontrollida. Kehtivuskinnituses olev dokumendi sõnumilühend ei sisalda infot allkirjastatud dokumendi sisu kohta.

 

Äriline kasu

Arvuta ettevõtte lepingute allkirjastamise kulud!
Kasuta digiallkirja tasuvuskalkulaatorit.

Elektrooniline isikutuvastus ID-kaardi või Mobiil-IDga on mitmes mõttes parem ja turvalisem kui kasutajanime ja parooliga. Autentides ID-kaardi või Mobiil-IDga, võib olla kindel, et saadakse õiged andmed ja autentimisvahend on õige isiku käes – nii väheneb risk, et kasutajad esitavad e-teenuse pakkujale valeandmeid. Samuti on e-teenuste pakkujatel võimalik oma teenuseid otse ja turvaliselt kõikidele ID-kaardi ja Mobiil-ID omanikele ilma eelneva registreerimiseta pakkuda. Mugav on ka kasutajatel, sest pole vaja meeles pidada erinevaid kasutajanimesid ega paroole – kõikide teenuste puhul saab kasutada sama vahendit ja PIN-koodi.

Digitaalallkirja kasutamine on mugav ja kiire, sest võimaldab elektrooniliselt ja paberivabalt teha toiminguid, milleks varem pidi kasutama käsitsi paberile antud allkirja. Digitaalallkiri on väga turvaline – seda ei saa võltsida, misläbi on tagatud allkirja õigsus. 


Hinnad

Lepingu sõlmimisel pakume teenust alustuseks tasuta:

  • kontoripakett - esimese kuu lõpuni tasuta;
  • minipakett - 3 kuud tasuta;
  • alates standardpaketist - 6 kuud tasuta.

Tasuta stardiperioodi lõppemisel rakendub teenuse hind vastavalt valitud paketile.

Täpsem ülevaade hindadest asub siin.

 

Referentsid

SEB Pank:
SEB Eesti on kasutanud SK ID Solutionsi teenuseid juba 15 aastat ja kinnitame, et kvaliteet on olnud hea, et pakkuda ööpäevaringset teenust. Meeskond on alati keskendunud teenuste parendamisele ja kliendi soovide täitmisele.

Telia:
SK ID Solutions on loonud teenuse, mis võimaldab Telia Eesti Mobiil-ID klientidel kasutada Mobile Connect lahendust. Mobile Connect võimaldab kasutajatel tõendada oma identiteeti rahvusvahelistesse e-teenustesse sisenemiseks, neis ostude sooritamiseks ja tulevikus allkirjastamiseks. SK-l on teadmised, usaldusväärsus, professionaalsus ja mis kõige tähtsam, nad teevad asjad lõpuni!

Telli kehtivuskinnituse teenus

Seadista oma e-teenusele ID-kaardi ja Mobiil-ID tugi. Alates standardpaketist esimesed 6 kuud TASUTA

Telli

Telli kehtivuskinnituse teenus

Seadista oma e-teenusele ID-kaardi ja Mobiil-ID tugi. Alates standardpaketist esimesed 6 kuud TASUTA

Telli

Kontakt

Küsi lisainfot või pakkumist

SK klienditugi
e-post: sales[A]sk.ee
telefon: 610 1885