Prindi

Kasutajapõhine autentimisteenus

Autentimissertifikaatide kehtivusinfot väljastav teenus on mõeldud eelkõige igapäevaseks sisselogimiseks arvutisse ja asutuse sisevõrku. Teenus sobib sisemistele süsteemidele (näiteks domeeni sisselogimine), mis vajavad isikutuvastust, samuti avalikele e-teenustele, kuhu turvalisuse huvides tagatakse ligipääs vaid ID-kaardiga ning e-teenuses ei toimu
digitaalallkirjastamist.

Äriline kasu

Isikutuvastus ID-kaardiga on mitmes mõttes parem ja turvalisem kui kasutajanime ja parooliga. Autentides ID-kaardiga, võib olla kindel, et saadakse õiged andmed ja kaart on õige isiku käes – nii väheneb risk, et kasutajad esitavad e-teenuse pakkujale valeandmeid. Samuti on e-teenuste pakkujatel võimalik oma teenuseid otse ja turvaliselt kõikidele ID-kaardi omanikele ilma eelneva registreerimiseta pakkuda. Mugav on ka kasutajatel, sest pole vaja meeles pidada erinevaid kasutajanimesid ega paroole – kõikide teenuste puhul kehtib sama kaart ja PIN-kood.

Teenustes, kus digiallkirjastamist ei vajata, on Kasutajapõhine autentimisteenus soodne alternatiiv Kehtivuskinnitusteenusele.

 

ID-kaardiga domeeni logimine

Oma domeeni seadistamiseks ei ole vaja installeerida lisakomponente. Administraatori töö lihtsustamiseks on olemas juhend ning skript sertifikaatide kergemaks halduseks. Lisainfot leiab siit. Teenuse spetsifikatsioon tagab selle veatu töötamise Windows Server 2008/2012 serverite, Windows Vista, 7, 8 ja 10 klientarvutitega.

Domeeni logimiseks on vajalik Windows Minidriveri olemasolu kasutaja arvutis. Windows Minidriver paigaldatakse kasutaja arvutisse koos ID-kaardi tarkvaraga, mille saab alla laadida installer.id.ee.

Telli kasutajapõhine autentimisteenus

Telli

Telli kasutajapõhine autentimisteenus

Telli

Kontakt

Küsi lisainfot või pakkumist

SK klienditugi
e-post: sales[A]sk.ee
telefon: 610 1885