Prindi

Veebiserveri sertifikaadid

SSL-sertifikaat tagab turvalise online suhtluse ka siis kui kogu internetisuhtlus toimub üle avaliku interneti. Samuti tõstab sertifikaadi kasutamine märgatavalt teie veebilehe usaldatavust klientide silmis. Tehes veebiäri ilma SSL-sertifikaadita on pea sama nagu jätta klientide andmed poe ukse taha laokile või ehitada poe proovikabiinid klaasseintega.

Mis on SSL-sertifikaat?

SSL-sertifikaat asub sinu veebiserveris ning tagab turvalise internetiühenduse. Kui kliendi veebilehitseja võtab ühendust teie SSL-sertifikaadiga varustatud veebiserveriga, siis SSL-sertifikaat muudab selle ühenduse krüpteerituks. See oleks nagu kauba pakendamine ja pakendi sulgemine, et kõrvalised isikud ei saaks uurida paki sisu.

Lisaks tagab SK poolt väljastatud SSL-sertifikaat ka usalduse, sest iga SSL-sertifikaat tähendab ka seda, et sertifikaadi (portaali) omanik on tuvastatud. Kui tellitakse SSL-sertifikaati, siis sertifikaadi väljastaja ehk SK kontrollib, kas veebileht millele sertifikaati soovitakse kuulub antud asutusele ja kas tellijal on õigus asutuse nimel sertifikaati tellida.

SK juursertifikaat on ametlikult tunnustatud suuremates veebilehitsejates Internet Explorer, Mozilla, Safari, Chrome.

Mis on SAN-sertifikaat (Multi-DNS sertifikaat)?

SAN-sertifikaat (Subject Alternative Name) on tavaline SSL-sertifikaat, kuid SAN-sertifikaat võimaldab kaitsta mitut veebiaadressi ühe sertifikaadiga. SK võimaldab ühte SAN-sertifikaati nimetada kuni 10 erinevat veebiaadressi. Seega saab ühte sertifikaati kasutada 10 erineva veebikeskkonna jaoks.

Kui vajad sertifikaate mitmele enda kontrolli all olevale veebile, siis kasuta SAN-sertifikaati! Hind on tunduvalt odavam kui see oleks kümnele erinevale sertifikaadile. Küsi head hinnapakkumist SK-st!

Tellimine

Tutvu veebiserveri kohta kehtivate normatiiv dokumentidega - poliitikaga ja kasutustingimustega.

Loo sertifikaadi taotluse fail (CSR) veebiserverile millele sertifikaati soovite. Täpsemad instruktsioonid selleks leiad oma veebiserveri tarkvara dokumentatsioonist. Kui te ei halda ise oma veebiserverit, siis võtke ühendust serveri majutajaga või teenusepakkujaga, kes tekitab CSR faili teie eest.

Veebiserveri sertifikaatide häälestuse juhendid serveritel:

  • Windows 2003 (IIS6), PDF
  • Windows 2008 (IIS7), PDF
  • Apache, PDF

Väljastame ainult 2048-bitisel võtmel baseeruvaid sertifikaate.

Kontakt

Küsi lisainfot või pakkumist

Andres Kuut
ärikliendi müügijuht
e-post: andres.kuut[A]sk.ee
telefon: 610 1892

Vaata lisaks